Tak šel čas... s DRAO
DRAO vzniklo kdysi v dávné minulosti , nejprve jako fanlisting Eragona.
Nejstarší doložitelné datum, které máme k dispozici, je památný rok 2005, kdy už DR existovalo jako hra, v níž se pro hráče líhla v Chrámu dráčata.
Jedno z prvních fór ("modré"), respektive jeho druhá verze, existovalo od roku 2006 do roku 2009.

Obrázek
Od roku 2009 do roku 2012 (fórum) existovalo novější "červené" fórum společně s legendárním zeleným webem, kde mohli hráči najít veškeré potřebné informace a reálie. Někdy během této doby se zavedlo pravidelnější střídání herních dnů a během achrämu se začalo objevovat šest vajec místo původních tří.

Obrázek

Obrázek
Od roku 2012, přesněji od března, jsme měli opět nové fórum ("zelené") společně s webem, který tentokrát šlapal na wordpressu! Necelý rok nato, od února 2013, se fórum dočkalo nového fialového designu, aby ladilo s webem.
Nově obnovenou verzi tohoto fóra si můžete prohlížet zde pod univerzálním nickem Čtenář a heslem "nazirani", včetně limitované sekce Dračích hor a Therinsfordu, která fungovala během období Nocta Clavi...

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Na přelomu března a dubna 2016 jsme se opět přesouvali na nové fórum (k nalezení tady)... Vystřídat stihlo dva podobné kabátky (purpurový a hnědý). Informace z webu se přesunuly přímo do sekcí na fóru.

Obrázek

Obrázek
Od konce dubna 2018 funguje tato zatím poslední verze fóra (fialová), zpátky na systému phpBB3. Web zatím pořád ještě není, ale veškeré informace jsou pořád ještě k nalezení přímo na fóru.
Obrázek