Aktuální vynesení

Důležitá sdělení ohledně běhu fóra a také místo pro uživatelské diskuse týkající se celkového chodu webu. Záhodno číst. Pro všechny.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Posel

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel » 28. 4. 2018 19:13

Vedení zde informuje o změnách v rámci herního řádu, např. upozornění o rozšíření pravidel, připomenutí týkající se samotného chodu hry, a to jak pro novice, tak pro starší hráče. Jinými slovy je opravdu dobrý nápad udržovat si přehled tím, že tomuto tématu budete věnovat patřičnou pozornost.

Uživatelský avatar
Posel

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel » 28. 4. 2018 19:17

ZAČÁTEK HRY NA NOVÉM FÓRU

Konečně tu máme to, na co se všichni jistě těšili :) Zahájíme hru zde na našem novém fóru :)
Konkrétně ji zahájíme spolu s novým herním dnem, tedy v pondělí (aktuální herní počasí najdete v samostatném topicu zde v Důležitých sděleních). Účastnit volné hry se mohou všichni, kteří již mají schválenou kartu tady na fóru.
Jediné omezení v tomto mají částečně Jezdci, kteří na starém fóru ještě dohrávají Královský bál. Z těch se smí do hry zde na novém zapojit vždy a pouze ten, který má dohrané aktuální dění (což pro některé jistě nebude problém :) ).

Děkujeme za pochopení a užijte si (zpočtáku díky absenci většiny Jezdců trochu pomalejší) nájezd do nové herní historie! :D

Uživatelský avatar
Posel

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel » 2. 8. 2018 9:52

POSLEDNÍ HLASOVÁNÍ O SRAZU
Pozor, pokud máte zájem dorazit, je opravdu třeba napsat komentář s vašimi možnými termíny, není to tak, že jste si odhlasovali a hotovo :hideme:
Zavítejte proto kvapně do topicu srazu - po upozorněních přímo tam, na facebooku i na discordu je tohle opravdu poslední šance, jak ovlivnit datum srazu, jinak si ho uděláme bez vás :scream:

Uživatelský avatar
Posel

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel » 31. 8. 2018 18:50

ZMĚNY V KARTĚ
Po pár již vyřešených incidentech nechť je ve jménu vedení připomenuto, že po
Přesunu přijaté karty z Registrace do Kartotéky musí být veškeré zásahy a změny v kartě (i ty kosmetické) oznámeny stručným příspěvkem pod touto kartou.
A to Jakým způsobem byla karta změněná + ve spoileru původní znění.
Dorozdělení bodů za OS část výcviku KŘEST OHNĚM
KYTKY

Shagy, Nox, Walron, Hati, Celarena, Varda, Karum, Palú, Yllien
 • Znalost bylin na utěšení bolesti, horečky, nachlazení a trávicích problémů (základní znalost bylin) + sběr a zpracování bylin
PRVNÍ POMOC

Walron, Shagy, Nox
 • Pokročilá znalost první pomoci
Hati, Celarena, Varda
 • Základní znalost první pomoci
Walron, Shagy, Nox, Hati, Celarena
 • Spolupráce s drakem při transportu zraněného

Uživatelský avatar
Posel

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel » 31. 8. 2018 19:53

Dorozdělení bodů za výcvik PŘÍTEL PARAZIT
Shairen, Johan, Karum, Tarien, Palú, Yllien, Diennsia (pro pořádek)
 • Základní znalost parazitů lidí (blechy, vši, klíšťata, štěnice, pijavice, tasemnice, svalovci, roupi, vlasovci, škrkavky)
 • Základní znalost parazitů zvířat (hlavně hospodářská) (mihule, strunovec vodní, motolice, rybí jazykožrout, všenky, střečci, čmelíci + ti stejní jako u lidí např. klíšťata, blechy, tasemnice)
 • Znalost prevence (mytí rukou, jídla, převařování vody, pečení masa) + základních antiparazitik (česnek, pelyněk, pálivé koření)
Hariel
 • Zná vše, KROMĚ vlasovců (kvůli pozdnímu příchodu)
P.S. při vlastním psaní o parazitech, prosím, berte na vědomí středověké prostředí, proto se nepouštějte do odhalování nemocí způsobených mikroskopickými parazity (např. toxoplasmosa, kryptosporidióza, nosematóza).

Uživatelský avatar
Posel

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel » 2. 9. 2018 9:57

!!!NOVINKY!!!
Po včerejším srazu nechť je bráno širokou hráčskou základnou na vědomí toto:

V rámci meziřádové spolupráce je možné se dále vzdělávat v těchto odvětví
 • OS + OA - Lektvarologie
 • OS + OM - Anatomie lži
 • OA + OM - Válečná mechanika
Ve věžích daných řádů budou blížeji popsány jednoltlivá zaměření.

Uživatelský avatar
Posel

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel » 5. 12. 2018 19:19

Po pěkných pár měsících provozu se pomalu ale jistě blíží první čistka neaktivních noviců (a Jezdců), která bude provedena nejspíš někdy do konce roku. Pokud se chcete vyhnout skartování své postavy, napište za ni ideálně alespoň jeden příspěvek, nebo dejte v omluvenkách vědět, že se po Novém roce chystáte ožít...

Oficiálně stačí pouhé tři měsíce bez omluvenky, aby karta hráče skončila ve skartovačce, odkud po dalších dvou měsících nenávratně zmizí. Často mhouříme jedno očko, ale pokud jsme o vás věky neslyšeli... pokud jste ve spojení s některým z hráčů, můžete jim dát vědět, jaký hrozí jejich kartám osud.

Odpovědět