Aktuální vynesení

Důležitá sdělení ohledně běhu fóra a také místo pro uživatelské diskuse týkající se celkového chodu webu.
Uživatelský avatar
Posel
Příspěvky: 976

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel »

Slavnostně hezky k zahájení nového roku 2023 vyhlašujeme vítězku Sváteční příběhové soutěže, kterou se stává Kendall!

O úžasný vítězný počin, který si dračí kalendář rozhodně zaslouží, se naše bardka může s ostatními sama podělit v rámci akce, o které se velmi brzy dozvíte víc... držte uši našpicované! :bohoho:
Uživatelský avatar
Sindúal
Strážkyně skořápek
Příspěvky: 567

Aktuální vynesení

Příspěvek od Sindúal »

Vzhledem k posledním několika bouřlivým dnům a opakovaným žádostem některých našich umělců se vedení rozhodlo v poslí PM s vylíhlým dráčetem nově posílat i HEX kódy barvy dráčků (většinou v jednom odstínu pro světlejší kousky dráčka a v jednom pro tmavší části; v odůvodněných případech jich může být i více). Tím, doufáme, předejdeme do budoucna nedorozuměním u popisově obtížnějších dračích barev a snad usnadníme práci těm, kteří se draka rozhodnou ztvárnit.
Prozatím jsme přidělili dva kódy nejnovější Saraie, pokud by ale někdo z nověji vylíhnutých chtěl také své kódy, nebojte se obrátit na vedení také. (Nabídka svým způsobem platí i pro starší a zkušenější, tam ale tak nějak předpokládáme, že už mají barvu svého draka dost ukotvenou ve všech výtvarných zpracováních, která (ne)mají nahrané v kartě. Primárně tedy cílíme na novější kousky.)
Obrázek

Rovnou bychom rádi toto oznámení využili i k uvedení na pravou míru další věci rezonující v našem společenství, a to sice výběr řádu novými Jezdci. Ano, stále platí to, že ideálně byste si měli svůj řád vybrat nejpozději do dvou měsíců věku vašeho draka. A ano, ač to tak možná na první pohled nevypadá, hlídáme si to. Aktuálně jsou jediné neobarvené „staré“ páky Kiraya, která ale své přijetí dohrává a brzy tedy jistě barvičku mít bude, a Ruan, který nám dával vědět, že ještě potřebuje herně svou postavu k tomu správnému rozhodnutí dovést a tedy mu byl slíben odklad. Ale nebojte, brzy po výpravě se i jeho růžové jméno stane minulostí.
Uživatelský avatar
Ederan
Prso Suffragi
Příspěvky: 661

Aktuální vynesení

Příspěvek od Ederan »

Vážení hráči, vzhledem k narůstající oblíbenosti misí jsme se po dohodě rozhodli, že bude možné zároveň hrát ve výpravě/ volné hře a v aktivní misi, ovšem pouze za předpokladu, že se obojí nebude herně-časově překrývat (tj. pokud má moje postava být celé léto na misi v horách, bohužel přijde o srpnové vodní radovánky ve vroengardském aquaparku). Samozřejmostí je vyvážení všech her co se aktivity týče, aby jedna "nestála", zatímco další bude aktivní - s tím, že výpravy měly, mají a vždy budou mít přednost.

Zároveň se omlouváme za zmatky týkající se momentálního kola výprav, které navazují právě na výše zmíněnou dohodu o výpravách a misích. V jejich důsledku se počet hráčů v OM výpravě výjimečně navýšil na čtyři - doufejme ke spokojenosti všech, kterých se zmatek týkal.
Obrázek
ARTIST XCHANGE
Ederan ffe0a2 Keziah 008080
Uživatelský avatar
Hati
Mistr řádu
Příspěvky: 462

Aktuální vynesení

Příspěvek od Hati »

Vážení hráči, k dnešnímu dni došlo ke kompletní aktualizaci sekcí Pravidla, Psaní herních příspěvků, Styly hraní, Vaše postava, Vedení a FAQ. Věnujte prosím těmto změnám pozornost a obeznamte se s nimi co nejdříve.
Obrázek
Dále nově zavádíme limit na současně běžící akce. Od nynějška mohou souběžně probíhat pouze tři miniquesty, všechny další se zapisují na čekací listinu a mohou odstartovat teprve v momentu, kdy se pro ně uvolní místo.
Od nynějška mají hráči povoleno účastnit se pouze dvou akcí mimo volnou hru naráz - tzn. buď dva miniquesty, dvě mise, nebo misi a miniquest najednou, a to ať už v roli hráče, nebo PJ. Pokud hráč nemá volné místo pro další akci a uhodí výprava nebo výcvik, může se jich účastnit, ale pokud v době jejich probíhání dohraje miniquest či misi, nemůže se automaticky hlásit na další!
Zjednodušeně: Hráč má dvě lentilky. Pokud lentilky věnuje miniquestům a misím, nemůže dávat lentilky dalším, protože žádné nemá. Pokud se chce účastnit výpravy nebo výcviku a nemá žádnou lentilku, smí si ji vzít "na dluh", je však třeba ji splatit co nejdříve.
V případě otázek se prosím obraťte na admin team na discordu nebo v soukromých zprávách na fóru.

#ffffff | #000000
~x~
Odpovědět