Aktuální vynesení

Důležitá sdělení ohledně běhu fóra a také místo pro uživatelské diskuse týkající se celkového chodu webu. Záhodno číst. Pro všechny.
Uživatelský avatar
Posel
Příspěvky: 437

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel »

Možnost dráčete pro druhé hráčské postavy

Jelikož vaše vedení vás má rádo a je pro každou špatnost, tak po pečlivém zvážení dospělo k rozhodnutí uvolnit možnost aspirování na Jezdce i pro druhé postavy.
Ovšem, má to pár podmínek!
1) Stále zůstává v platnosti nutnost druhou postavu předem nahlásit někomu z vedení (ať už s ní plánujete aspirovat nebo ji nechat jako Obyvatele bez draka, nově u ní také nemusíte v kartě mít napsanou větičku o neaspirování - budeme si to hlídat sami).
2) O aspirování druhé postavy na Jezdce smějí požádat hráči, kteří se svou první postavou mají za sebou alespoň dva roky aktivní hry
(akceptujeme nějaká ta přerušení, protože všichni víme, že reálný život je potvora, v součtu by ale vaše doba hraní bez započítání přestávek mělo dát právě alespoň ony dva zmíněné roky).
3) Hráči mají možnost si založit druhou postavu jako neaspirující na Jezdce a o jejím aspirování se rozhodnout teprve časem
(tedy můžete nyní nechat aspirovat i Obyvatele, kterého zde máte už pár let). Samozřejmě je možné aspirování i odvolat, pokud vám třeba po pár měsících dojde, že vám postava na Jezdce „nesedí“ a raději byste si ji nechali jako nejezdeckou.
4) Počítejte s tím, že u vaší druhé postavy začne lhůta pro líhnutí dráčka běžet až poté, co si požádáte o aspiraci na Jezdce. Lhůta bude také oproti čekání na dráčka s první postavou o něco delší.
5) Kdo je čí druhá postava bude zachováváno v tajnosti
(pokud se k tomu vy sami veřejně nepřihlásíte, to je samozřejmě na vás), ale bude to známo všem ve vedení a v odůvodněných případech i dalším hráčům (například pokud by se pro vás rozhodli rodiče některého jezdeckého draka, mají právo vědět, že jde o něčí druhou postavu).
6) V samotné hře pak budou také existovat některá omezení – například limit jedné postavy na jednoho hráče v MQ či Výpravách, zákaz přidat se se svou druhou postavou do stejného řádu v kterém je ta první
(aby se zabránilo tomu, že budete například sami sobě Ebrithil) a také zákaz líhnout případné dráče své první postavy pro svou druhou postavu (tady je asi jasné proč).

Snažili jsme se to nějak vyvážit, aby to mělo potenciál oživit hru, ale současně nedošlo k chaosu a nezvladatelnému nárůstů postav na jednoho hráče. Není rozhodně cílem, aby po založení druhé aspirující postavy byla ta první již jezdecká nějak upozaděna, spíš jde jen o rozšíření hry pro dlouhodobé hráče a obecně o ozvláštnění pro všechny.

Snad se vám tedy bude tato změna líbit a všichni si ji společně užijeme! :bohoho:
Elóren
Příspěvky: 1

Aktuální vynesení

Příspěvek od Elóren »

Dámy a pánové,

hádejte kdo je zpátky :twisted:
Uživatelský avatar
Posel
Příspěvky: 437

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel »

UNRESTRAINED SUMMER FUN - krátkodobá a omezená událost je k nalezení právě teď v Uličkách a ulicích Dorú Areaby. Pravidla najdete v návodu pod příspěvkem!
Uživatelský avatar
Posel
Příspěvky: 437

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel »

Po pár letech máme zase nový design, hezky tématicky k HDL :bohoho: Spolu s ním došlu k upgradu fóra na novější verzi, což jako běžní hráči ani nepostřehnete, a s tím souvisí to, že pár drobností může haprovat, než to vychytám...

O čem vím:
- hah, pod avatarem nemáte nikdo jméno :D dneska jsem nad tím seděla už dvě hodiny, funkčnosti to nevadí, časem na to snad přijdu :< (už mi hrabalo, nechala jsem to být)
- ještě budu dolaďovat barvy u spoileru, nebude to čistě bílé pozadí (takže kdyby se někdo vrhal do grafiky, pokud ji máte ve spoileru a závisíte na barvě pozadí, zatím s ní nespěchejte)
- nefungují "collapsibles", tzn. to že jste si mohli některé sekce shodit (bylo tam znamínko plus nebo minus), aby nebyly vidět... mám pocit, že to je novou verzí a ne designem, časem se na to zkusím podívat, ale nepřekáží to funkčnosti (a tudíž úplně popravdě nevím jestli s tím něco budu dělat, když to bude moc práce :B)
- na menších zařízeních není světlé pozadí za bloky textu... tzn číst se dá, ale kdyby vám to přišlo divný, ne, nemá to tam být, a ano, už jsem nad tím mlátila hlavou pár hodin, takže odsunuto na pozdější řešení zatím
- místy zatím možná bude chybět překlad češtiny - mrknu na to v dohledné době, ale nemělo by to brzdit nic kromě toho, že občas někde uvidíte třeba anglicky caps lockem RETURN_FIRST_EXPLAIN (nelekejte se XD)

Nové:
- na hlavní stránce máte vpravo v tmavé liště (tam kde je "Obsah fóra") šikovný čudlík "Označit všechna fóra jako přečtená", pokud by někoho chytal psotník z toho, že chvíli chyběl a fórum je zaspamované - voilá, můžete se tvářit, že máte přečtené, svítit to nebude XD

O všem ostatním, co se vám bude zdát mimo, mi můžete napsat. Hati už zmínila, že by se jí líbilo, že se kliknutím na logo dá dostat na hlavní stránku (zkusím taky provést).

Finn
Odpovědět