Eruvis Mirime

Do tohoto fóra patří veškeré žádosti o přijetí nového herního charakteru.
Odpovědět
Eruvis

Eruvis Mirime

Příspěvek od Eruvis » 23. 6. 2019 19:39

Základní informace

Jméno:Eruvis Mirime

Pohlaví:žena

Rasa:napůl temný elf, napůl člověk

Věk:mladá zhruba kolem 24.

Povolání:zloděj

Jazyk:elfský a lidský jazyk


Informace o vlastnostech a zázemí postavy

Rodina:S rodinou má velmi záporný vztah takže se s ní nikdy nevídá, jediný s kým měla kladný vztah byl její nevlastní starší bratr Tasteld který jí naučil střílet z luku a používat dýku při boji.

Bydliště:Pochází z Ellesméru, ale v současnosti nemá ustanovené bydliště jelikož se nikde se nezdrží dlouho.

Vzhled:Má pohublejší lehkou ohebnou postavu menší výšky (kolem 155 cm) s bledou našedlou kůží, dále má černé hustější vlasy zhruba po klíční kosti které díky větším loknám vypadají neustále rozcuchaně a neupraveně hlavně proto že je nijak nesvazuje a tak dále, také má výraznější lícní kosti na srdcovitém tvaru obličeje. Co se týče zvláštností na těle její elfí uši jsou od špičky až k lalůčkům propíchané naušnicemi malými tenkými kroužky, na spodním rtu na pravé straně má jizvu od jeho roztržení a v levém obočí také jizvu od roztržení, pod očima mívá výraznější kruhy a její oči jsou tmavě modré barvy. Nosí černou tuniku přes kterou má kožené brnění (připomínající vestu se zapnutím ve předu na šněrování a na bocích k obvodu žeber má kůži fialovou jinak je černé s chráničemi stehen takové ty dlouhé sešívané obdelníky kůže dlouhé nad kolena vypadající jako sukenice jen rozdělená nosí je třeba Brien z Tarthu z GoT) dále má obyčejné černé kalhoty a boty připomínající obyčejné kožené kozačky a dva černé kožené nátepníky pod volnými rukávy tuniky, na levé ruce ještě černá kožená rukavice na chránění prstů před zářezy tětivy.

Povaha, záliby:Mezi její hlavní povahové vlastnosti patří její kleptomanie, opovrhování společností, protřelost, manipulace a nebojí se udělat sebehorší věc včetně zrady dobrých přátel ve svůj prospěch. Vždy se spoléhá pouze na sebe a svoje uvážení a svůj pohled na věc. Je hodně pesimistická, sarkastická, ironická a někdy i drzá a troufalá, ale dost se snaží své kroky zvažovat a nejednat imulzivně a emocianálně. Netouží po moci a síle, její hlavní motivace je pouze a jen její přežití. Dalo by se říci že je celkem i inteligentní a vzdělaná. Mezi její záliby by se dala považovat lukostřelba a posedlost tím před někým utíkat či ostatní občas provukovat, ráda vyhledává nebezpečí a ráda s ním i bojuje. Má tendence upadat do pocitů méně cennosti a nikdy nikomu nedovolí se dotknout její dýky a luku.

Historie:Narodila se v Ellesméru jako nemanželské dítě jedné z významnějších rodin ve městě, takže kvůli hrdosti své rodiny byla odsunována spíše do pozadí oproti svým třem sourozencům díky čemuž si k většině rodiny a celkově elfům vybudovala záporný vztah, jediný s kým z rodiny má kladný vztah je její bratr Tasteld který jí daroval jeho starý luk se šípy a naučil jí ho i ovládat stejně jako boj s dýkou kterou dostala k narozeninám protože moc dobře věděl že časem pravděpodobně odejde a tohle se jí bude hodit, čemuž se i stalo jelikož když bylo Eruvis 14 let tak odešla pryč ze svého kraje kvůli své nespokojenosti. Když odešla nezbylo jí nic jiného než pouze okrádat ostatní a tak si vybudovala své schopnosti zloděje jako je charisma, mrštnost a protřelost, plus se naučila i ovládat meč který ukradla ještě ve své domovině jedné ze svých sester, po tomto se už nikdy nevrátila zpět.

Víra:stejná filozofie božstva jako mají elfové

Dovednosti:okrádání, plížení, lukostřelba, šerm s lehkým jednoručním mečem a malou dýkou (tudíž průměrná bojeschopnost).

Fyzické dovednosti:obratnost a rychlost (schopnosti částečně vrozené, menší než u čistokrevných elfů úroveň tak 3), její nevýhodou je menší síla.

Sociální dovednosti:manipulace, intrikářství, smysl pro humor zjednodušeně lepší charisma

Magické dovednosti:Nezdědila magické nadání tudíž žádné

Jiné dovednosti:jízda na koni

Uživatelský avatar
Finn

Eruvis Mirime

Příspěvek od Finn » 2. 7. 2019 9:20

ahoj Ilumi, vítej mezi námi :)

jako první máme ke kartám snad vždycky pár připomínek, což se nevyhne nikomu, než ho přijmeme, takže jdeme na to:
1. jméno přihlašovací a jméno tvé postavy by se mělo shodovat - tuším, že by mělo jít, že si ho přepíšeš i sama (přes uživatelský panel když si nahoře vpravo klikneš na své jméno, pak profil - registrační údaje)... jestli ti to nepůjde, přejmenuju tě já, akorát je třeba s tím počítat, až se budeš přiště přihlašovat

2. temné elfy tady nemáme :)

3. vzhledem k tomu, že na postavy půlelfů klademe větší nároky, takhe hesloviě a krátce karta asi stačit nebude, momentálně je upřímně tak tak na člověka - rozepisovat!

4. u rodiny bychom chtěli vědět, kdo byli její rodiče, i když ona sama to neví/nevídá se s nimi/je sirotek... vyhneme se tak předeme situaci, kdy si pak hráč najednou jako rána z čistého nebe vymyslí, že jeho otcem je postava šlechtice, za kterou zrovna vedení vede via Posla třeba nějakou dějovou linku, a značně tím zkomplikuje situaci :D

5. vzhled - našedlá kůže má nějaký význam...? protože sami od sebe zrovna naši elfové moc šedí nejsou... jinak pokud to hodně potřebuješ, můžeš si vypomoct obrázkem, který schováš do spoileru (zkus si pohrát s bbcodes - těmi čudlíky nad editorem, dá se s nimi například i něco vytáhnout tučně, aby se v kartě udělal lepší přehled a pořádek)

6. povaha zní skvěle, akorát že ke konci to trochu pokulhává a nedává to smysl :D zkus se v celé kartě mrknout na překlepy

7. moc velký smysl nedává ani historie - určitě sis pročetla naše reálie? pro paoliniho elfy jsou děti největší možné požehnání, tohle je takové podivné...

8. aby toho nebylo málo, kromě toho zmíněného rozepsání bychom u dovedností rádi viděli i bodíky jako čísla, plus musím poznamenat - ty čtyři jsou míněné všechno, jako najednou, ty jich teď máš sedm, pokud dobře počítám.. plus ta jízda na koni dělá osm

obecně silně doporučuju opravdu projet ty článečky pod reáliemi, myslím, že máš vymyšlenou postavu spíš na nějaký jiný svět, a věř nebo ne, je to znát, i když je jinak eragon taková generická fantasy :D hodně štěstí s opravami!
Obrázek
"Když mě povoláš, odmlouvání máš k tomu zdarma.
Součást nabídkového balíčku."
(Bartimaeus)

A R T I S T - X C H A N G E

Eruvis

Eruvis Mirime

Příspěvek od Eruvis » 8. 7. 2019 0:01

Jistě hned se na to v nejbližší době vrhnu a postavu upravím nevěděla jsem jsem jak moc je třeba rozepsat aby tam nebyli zbytečnosti a tak dále. Mimochodem některé reálie jsem četla, ale pročtu si je znovu a pozorněji a postavu napíši více detailněji a pak to hodím do wordu kvůli překlepům. Změnit jméno jsem už zkoušela teď opět znovu a nelze jej měnit, snažila jsem se o to už i při psaní Eruvis také tehdy bez výsledků.

Uživatelský avatar
Finn

Eruvis Mirime

Příspěvek od Finn » 8. 7. 2019 19:43

bude "Eruvis" teda v pohodě? změním ti to, ale aby ses příště přihlásila už na správné jméno :)
Obrázek
"Když mě povoláš, odmlouvání máš k tomu zdarma.
Součást nabídkového balíčku."
(Bartimaeus)

A R T I S T - X C H A N G E

Eruvis

Eruvis Mirime

Příspěvek od Eruvis » 18. 7. 2019 15:05

jo jistě bude

Odpovědět