Elisabeth a Maressa

Do tohoto fóra patří veškeré žádosti o přijetí nového herního charakteru.
Odpovědět
Elisabeth

Elisabeth a Maressa

Příspěvek od Elisabeth » 12. 8. 2018 8:59

Obrázek
Obrázek
Jméno: Elisabeth Sellenc (nechává si říkat Elis, Eli, El)
Pohlaví: Ženské
Rasa: Člověk
Věk: Mladý (15 skoro 16)
Povolání: Druhou duší Maressy a tedy i dračí jezdkyní.
SpoilerUkázat
Ona a její mladší bratr Agiluf hlídali zvířata, například kozy. Také se živili občasnými krádežemi, když je hlídání koz neuživilo. A pokud získali něco, co zrovna nepotřebovali, pokaždé se jí to podařilo mistrovsky vyměnit. Na ostrově byla na začátku zlodějkou, pak služkou v domácnosti a obchodnicí a poté opět zlodějkou.
Jazyk: Lidský
Bydliště: Vroengard
SpoilerUkázat
Bydlela poblíž Gil’eadu, v malé polorozpadlé světničce, na ostrově pak nejprve žila na ulici, pak u obchodníka a pak zase na ulici.
Gedwëy ignasia: Jelikož se jí dráče dotklo přímo středu její dlaně tak tam má takový malý kruh, který by mohl při hodně velké fantazii připomínat perlu a od vrchu onoho kruhu až do středu vedou spirály.
Hlas: Dakota Fanning

Obrázek

Rodina:
SpoilerUkázat
Otec Joseph Sellenc - Hlava rodiny byl do nedávna i nejvyšší v rodině, jenže ho jeho syn Jeffery předběhl. Jinak všechny jeho děti po něm zdědily výrazné lícní kosti a hranatý obličej. On sám má krátké hnědé vlasy, modré oči a křivý nos. Nyní je to zarostlý neupravený muž, který se kdysi rád usmíval. Také je pracovitý muž, co si nenechá kecat do výchovy svých dětí, obzvláště po smrti jeho ženy a za každou cenu si to chce udělat po svém, též si nerad nechává pomáhat od ostatních. Proto, když zjistil, že jeho vlastní dcera a i mladší syn mu pomáhají tak jim to zprvu zakazoval, než si uvědomil, že sám to dlouho nezvládne. Jelikož chtěl pro své děti vždy to nejlepší tak aby nemuseli jít ve šlépějích své rodiny tak je chtěl nechat vyučit. Elis to pak Jefferovi začala vyčítat, že si odjel a nechal je tam. O to víc, když se dozvěděla, že je ženatý. Byl nešťastný z toho, že se jeho vlastní děti museli starat samy o sebe, že pro Jefferyho nezbyli peníze aby se mohl jít vyučit, že se jeho vlastní děti moc neměli v lásce, i když Elis a Aglifus vycházeli spolu skvěle. Ovšem největší ránu dostal, když zničeho nic jeho dcera zmizela a je obviněna za žhářství, krádeže a zabití.
Matka Andressa Sellenc - Otec nikdy o jejich matce moc nemluvil, proto se občas musela zeptat ve městě lidí, co ji znali. Z jejich vyprávění se dozvěděla, že se do sebe zakoukali vlastně už od chvíle, co byli děti. Jednou jí otec z natrhaných květin udělal prsten a požádal ji o ruku a ona to z radostí přijala. Jejich matka prý byla moc krásná. Měla dlouhé vlnité kaštanové vlasy, velké zelené oči a kulatý obličej. Když se zeptala otce co se mu na ni líbilo odpověděl, že to byl její krásný úsměv, to jak se roztomile červenala, až ji zmizelo těch pár pih na obličeji a to, že oba strašně rádi vykládali příběhy. To nepodělil nikdo i když vymýšlet příběhy jim šlo. Ve všem se shodli a málo kdy se hádali.
Bratr Jeffery Sellenc - Jejich nejstarší syn vypadá úplně stejně jako otec, ovšem jako jediný nevěří na draky, kouzla ani nic podobného a pokaždé když se o tom Elis s Agilufem baví tak se jim jenom vysmívá, jak jsou hloupí a že někdo jako jsou oni se nikdy nestanou dračími jezdci. Po tom, co odešel do učení, kde potkal Patricii a po vyučení si ji vzal, začal svou rodinou pohrdat a snažit se dokázat, že je daleko lepší než oni.
Bratr Agiluf Sellenc - Mladší bratr Elis, ale vzhledově vypadá jako kdyby spíš byl Elisiním dvojčetem. Udělal by cokoliv, co by Elis řekla. Takže ji začal pomáhat s krádežemi ani mu nepřišlo, že se to nesmí, v tomhle bezmezně věřil své starší setřičce. Tak jako Elis i on také miloval příběhy o dracích a dračích jezdcích a přál se stát jedním z nich. Když toho osudného dne zmizela musel začít být samostatný, i když moc mu to nešlo, protože spoustu práce dělala právě Elis.
Sestry Andressa Sellenc a Rina Sellenc - Jsou hodně podobné na jejich matku, a až trochu povyrostou budou vysoké po otci, proto ze začátku nechápaly, proč se jich jejich otec i sestra straní. Jsou upovídané, ale když jim někdo vykládá nějakou pohádku nebo příběh rady poslouchají.


Vzhled: Elis je hodně podobné svému otci. Tedy má výrazné lícní kosti a bradu, také stejnou barvu vlasů, tedy světle hnědou, ale konečky jí postupem času na ostrově tmavnou. Ovšem oproti rodině je Elis drobná. Před příchodem na Vroengard dokonce byla až nepřirozeně pohublá, ale čím déle je na ostrově tím víc se spravuje. Nyní už nejen věkem, ale i vzhledem nepřipomíná to malé pískle, které byste si mohli splést s klukem, kdepak. Nyní se může pyšnit ženskými tvary a dlouhými rovnými vlasy, až po pás, které má často upravené tím způsobem, že si je splete do velkého copu a když má možnost tak si ho ozdobí i květinami. Její čelo je vysoké a pod ním dvě krásné často zasněné modré oči a krátké řasy, mezi nimi si můžete všimnout úzkého nosíku. Její rty jsou malé a plné. Ráda se oblékala jako její bratr, to zapříčinilo, že v jejím dětství nešlo ty dva od sebe ani rozeznat. Nyní se s radostí obléká do prostých šatů.

Povaha, záliby: Když s ní mluvíte, může vás překvapit svojí chytrostí a přehledem o světě. Sama ale není moc upovídaná. Spíše naopak, je plachá, ráda přemýšlí a žije si ve svém vlastním světě, kde se má její rodina dobře a jejich maminka žije. Hodně se chová jako kluk, než jako holka,což jediný, kdo to kdy ocenil byl její mladší bratr, kterého má zároveň i jako nejlepšího kamaráda. Nikdy nepokazí žádnou legraci a je jedno jak moc nebezpečné to je. Také je nebojácná, tedy od té doby co jí kousl ten drak, tak se jich trochu bojí, a má ráda dobrodružství. Dokáže být zodpovědná, i když nerada. Po otci je zase tvrdohlavá a díky matce má zase svoji bujnou fantazii. Elis když chce tak se dokáže učit, pokud jí to baví a má to výsledky, jinak je otrávená a nevydrží u toho, to samé je i s chválou. Pokud není pochvala=není motivace a tedy důvod to dělat.
Její největší zálibou jsou souboje mezi ním a mladším bratrem.

Obrázek

Před ostrovem:
SpoilerUkázat
Elisabeth se narodila koncem Ujavce Josephovi a Mellyse Sellenc jako jejich druhý potomek. Už od mala to bylo živelné a zvídavé dítě. Se svým starším bratrem si vůbec nerozuměla, proto byla ráda za mladšího bratříčka. Když odrostl ráda si s ním hrála a svého staršího bratra, který ji neustále zlobil, se snažila ignorovat.
Když bylo Elis pět tak dostali k svátku Předků sestřičky. Bohužel matka zemřela, což způsobilo, že se Elis ještě víc uzavřela do sebe a na svoje sestry zanevřela. Nikdy jim to pak už neodpustila.
Trvalo rok, než její zármutek byl ztišen a i přesto nerada byla v chatrči a raději si chodívala hrát ven a často se pak vracela špinavá. O několik let později, když Agiluf povyrostl tak si s ním chodila hrát ven. Jejich nejoblíbenější hra byla si hrát na jezdce a bojovat proti sobě. Ze začátku to sice bylo jen klacky co našli, ale později dostali od staršího bratra dřevěné mečíky. A o pár let později pak využili stromy, které měli symbolizovat draky.
Byli ovšem dny, kdy se radovat nešlo. Třeba dny, kdy hladověli nebo kdy se místo hraní musela starat o malé sestřičky a celou domácnost. V těchto dnech ale nejvíce byl nešťastný jejich tatínek, který to sice na sobě nedal znát, ale pokaždé si hrál s prstenem, který daroval své manželce na svatbě a kterého se tak úporně nechtěl vzdát. V deseti letech Elis se otec konečně rozhoupal prodat ve městě ten prsten, aby zaplatil mistra pro Jefferyho a koupili nějaké to jídlo. Ani neví proč jí to napadlo, ale zkusila ukrást pár jablek, nad kterýma se ji sbíhaly sliny. Svými neohrabanými třesoucími se prstíky sebrala jedno to jablko ze země a schovala si ho pod šaty. Ten večer ho pak rozkrájela a s slovy, že ho našla na zemi ho rozdala všem. Otec to nijak nekomentoval a byl za to rad.
Postupem času se v tom kradení začala zlepšovat a zatáhla do toho i Agiho. A vždycky když se jim něco podařilo sehnat buď zalhali, že to mají z hlídání a nebo to ovoce bylo popadané na zemi. Nikdy se nepídil po pravdě, byl rád, že vůbec něco mají.
Často se stávalo, že je přistihli, proto se naučili rychle běhat a nebo se schovávat ve skrýších, které si po městě vytvořili.
Když bylo Elis čtrnáct let tak zjistili, že se její starší bratr oženil. Brala to jako zradu, jelikož to on by se o ně měl starat, ne ona či Agiluf.
Poslední měsíce, než se to stalo, více hladověli, než že by měli plný žaludek a poslední skoro měsíc neměli jídlo skoro vůbec, proto se ona a její bratr rozhodli, že půjdou do nějakého bohatšího domu tam sebrat nějaké šperky aby je pak mohli vyměnit za jídlo. Počítali s tím, že to ti bohatí snobové nepoznají. Připravili se na to a jedné noci šli na to. Agi měl hlídat venku, kdyby náhodou někdo šel. Jelikož ten den bylo horko nechali mírně pootevřené okno, kterým se dostala dovnitř a rozhlížela, kde to mají. Jenže nic nešlo podle plánu. Služka, která tu noc nemohla spát slyšela, jak někdo rozbil vázu, jenž byla poblíž stolku a taky to vzbudilo majitele toho domu. Elis zpanikařila a schovala se pod postele, doufajíc, že ji nikdo nenajde. Majitelé a služka se rozhlíželi po pokoji a nic krom otevřeného okna a lana vytvořeného z několika sítí neviděli. Okno zavřeli a někoho napadlo se raději podívat pod postel, jestli tam náhodou nikdo nebyl. Elis v tu chvíli vylezla z pod postele, vyběhla ven ze dveří a snažila co nejrychleji najít východ. Místo toho vešla do stáje. Slyšela, jak jsou ji v patách proto převrhla olejovou lampu, aby je to zaměstnalo a ona mohla utéct. To ovšem netušila, že se to rozhoří tak moc, ale to už byla daleko a když už ani město nešlo vidět zastavila se a rozbrečela se.
Několik dní hladová a trápící se Elisa šla do dalšího města tak, aby tam dorazila v noci. Něco ji říkalo aby jela touhle lodí na ostrov. Moc dlouho se nerozmýšlela potichu se vyšplhala nahoru a ukryla se do sudu. Právě včas protože loďka právě vyrazila.
Na ostrově:
SpoilerUkázat
Kdyby Elis chtěla mohla by si najít jakoukoliv práci, šikovná na to byla dost, ale ona se rozhodla dál pokračovat v tom, co dělala i doma. Kradla jen když musela a pokud to bylo něco cenného prodala to jen proto, aby mohla mít peníze bokem a které měla v plánu poslat svojí rodině, protože nechtěla, aby její sourozenci šli v jejích šlépějích. A dál si snila o tom, že bude dračí jezdkyně. Jenže tenhle sen se ji zhroutil, když potkala dva draky, co se k ní nechovali zrovna pěkně a jeden ji dokonce i kousl. V té době potkala chlapce jménem Tay, který patřil k drakobijcům a snažil se přesvědčit i Elisu, aby se tím taky stala a chtěl po ní aby pro něj sháněla informace. I přes svoje negativní zkušenosti s draky se nenechala zvyklat, třebaže měla v jednu chvíli namále a chtěla přikývnout. Nestalo se to jen proto, že se ji o několik dní později vybrala její dračicce a on před zimou zmizel bůh ví kam. Vrátím se ale trochu zpátky, Elis při přespání ve stájích v seně našla malé kotě, nejprve hledala majitele, avšak ke kotěti se nikdo nehlásil, tak si ho nechala a pojmenovala ho Chlupáček. Už aspoň nebyla tak sama a pak se na ni znovu usmálo štěstí, když potkala pana Bernarda, který potřeboval pomoct. Jednoho dne jí pak nabídl, že ji naučí číst a psát a za to ona mohla u nich bydlet, ale musela se starat o dům. Ráda to přijala, bylo to pořád lepší než spát venku. Jenže slečna začala zlobit. Odmítala poslouchat, byla drzá a vracela se opilá zlom nastal, když se zjistilo, že jim kradla peníze, aby mohla pít. Vyhodili ji z domu, Elis za to byla ráda. Konečně byla zase svobodná!
S dračicí za zády:
SpoilerUkázat
Svoboda ale netrvala moc dlouho, poněvadž si ji vybrala dračice perleťové barvy. Měly krásný vztah, než se dračice dostala do puberty, to se pak neustále hádaly. Kupodivu je to nerozdělilo, spíše naopak ještě víc to zcelilo. A po tom, co se stalo jejímu otci se ty dvě od sebe skoro nehnou.
Obrázek

Vrozené fyzické dovednosti:

Rychlost 2 -I když se to nezdálo, tak Elisa dokázala být opravdu rychlá, na to, jak je drobná.A bylo to potřeba při krádežích.
Mrštnost 2 - Při krádežích si vybudovala i svou mrštnost, takže se už nestávalo, že by jí chytli. Dokonce občas leze po střechách jako kočka, i když poněkud neohrabaná, tam má stále co zlepšovat.
Vynalézavost 3 - Pokud ani mrštnost či rychlost nestačí, pak tedy nastupuje její vynalézavost. Vytvořit si totiž nenápadný úkryt, kde se během útěku může schovat, to je její doménou. A pokud její skrýš někdo najde, nevadí! Dokáže si vymyslet a vytvořit jinou.

Naučené fyzické dovednosti
Luk 1 - Nevypíchne si s ním oko a dokázala by ho natáhnout, ale to je tak všechno. Jo a možná i střelit, ale nechtějte aby něco strefila, to je pro ni nemožné. A to vše umí jen díky Rowenovu výcviku.


Sociální dovednosti: Díky tomu, že často prodávala kradené věci brzy přišla na to, co má jakou hodnotu, tím pádem dokáže dobře vyjednávat o ceně a od té doby se jí ještě nestalo, že by to prodala jinak, než jak by to ona chtěla. Jelikož má ráda dobrodružství jedno z nich bylo naučit se plavat. Což se jí povedlo, takže ať je to divoká řeka nebo poklidné jezero klidně si tam půjde zaplavat. Díky panu Bernardovi se naučila číst, psát a počítat, poté co se stala dračí jezdkyni sama a zcela dobrovolně tyto schopnosti pak vylepšovala (krom počítání, to nemá ráda). Nyní se učí starověký jazyk, ale tím způsobem, že zná některá slovíčka, avšak její přízvuk je pořád příšerný.

Magické dovednosti:
Magie mysli
- Komunikace 1

Jiné dovednosti: díky starosti o domácnost umí ty domácké práce jako je šití,
vyšívání, praní, vaření atd.

NPC:
SpoilerUkázat
Obchodník a jeho rodina (pan Bernad, jeho paní Dulcinea a dcera Margaretta) - Elis - Angelica ho potkala zcela náhodou jednoho dne, když se ztratila. Chtěl po ní, aby zašla pro porodní bábu, protože jeho manželka rodila a slíbil ji za to odměnu. Což udělala a pak se s ním rozloučila. Druhý den se náhodou znovu setkali na tržnici, kde viděl jak umí Elis-An vyjednávat, proto se rozhodl, že ji vyučí na obchodnici. Jelikož ale neuměla číst, psát ani počítat tak nejdřív ji dal nabídku, že jí to naučí a na oplátku jim bude uklízet. Elis to z radostí přijala.
Kotě Chlupáček - Malé kotě co Elis našla ve stájích a od té doby se od ní nechce hnout ani na krok, tedy pokud zrovna není někde poblíž nějaký drak. Z nějakého prapodivného důvodu se jich bojí. Má rád mazlení, teploučko, mléko a cizí lidi, ke kterým by se rád přitulil. Elis ho nosí v košíčku, který je upravený pro jeho pohodlí. Takže když potkáte Elis a má sebou košík tak určitě v něm nebo někde poblíž bude i on. Nyní pobývá u pana Bernarda.
Tay (vlastním jménem Thimotheus Achaz): Elis ho potkala jednoho dne ve městě a sblížila se s ním. Dokonce víc než by ona chtěla, sice to nedává najevo, ale zamilovala se do něj. Tay nesnáší draky ani jejich jezdce a viní je za smrt jeho rodiny. Zapřisáhl se u hrobu jeho otce, že je pomstí. Proto pokračuje v tom, co dělala celá jeho rodina, tedy snaží se vyhladit draky, dokázat, že bez nich to bude lepší. Do toho myšlení se snaží zatáhnout i Elis, jen čeká na vhodnou příležitost.
Víra postavy: Severní náboženství

Motivace a cíle: Chce se naučit kouzlit a naučit se starověký jazyk, to je její momentální cíl. Zároveň taky chce, aby vše bylo tak jak kdysi. Tím tedy nemyslí, nebýt dračí jezdkyní… Ona svoji dračici zbožňuje (ono je to vlastně i vzájemné). A usmířit se se starším bratrem.
Obavy a strachy: Má strach aby nepřišla o nikoho dalšího z rodiny. Také se bojí pavouků, myší a po setkání s pijavicemi v jezeře tak i jich.

Inventář:
Pár šatů, nějaké ty peníze, skořápku od její dračice…

Odehrané questy:
- Kde je Kuře (PJ Shairen)

Lidé a draci co potkala:

WIP


Obrázek

Přezdívka: Perla, Mořská obluda, Dáreček
Pohlaví: Dračice
Barva: Perleťová
Datum vylíhnutí: 19. Setmělce (1193. herní den), 22.08.2016
Vejce: Menší vejce slepičího tvaru, dokonale hladké. Jeho povrch se matně, hedvábně leskne
Plameny: Plameny jsou bílé, ale ke konci přechází do nebesky modré
Obrázek
By Shairen
Vzhled: Maressa vypadá jako drahocenná a neobvyklá perla vyvrhnutá z hloubi moře. Proč ptáte se? Inu možná za to může její vzhled, třebaže barva šupin je klasicky slonovinová, její šupiny, trny i rohy jsou, už od mala, nepravidelné a navíc zajímavě zakroucené, takže by jste těžko našli dvě stejně vypadající a přesto, nebo spíše právě proto, vypadá až nezvykle půvabně a exoticky. Navíc se všechny její světlé šupiny lesknout jako perleť, hedvábně a poutavě. A její oči, jako by nechtěli zůstat s krásou pozadu. Proto nesou barvu bledě zlaté spršky, rozprášené kolem zornic a působí to téměř až hypnoticky na člověka.
Výškou, naštěstí pro Elis, s ní žádný nebude obr, ale ani malý dráček, spíše takový zlatý střed. Avšak váhou není robustní, jak by se mohlo zdát, A až bude odrostlejší zřejmě je spíše budete vídat na zemi, jelikož je spíše stavěná na chození, nežli lítání ve vzduchu. Nicméně to nebrání Resi, pokud se tedy Elisa nebude bát, aby občas roztáhla ty svoje o něco kratší křídla s průhlednou membránou a trochu se neproletěla. A až tato dračí slečna dospěje objeví svůj talent, díky kterému dokáže ovládnout chrlení svého ohně, takže dokáže zapálit jakoukoliv malou věc aniž by okolo té věci shořelo všechno ostatní na popel, nebo se roztavilo.

Povaha: Mar je v tomhle hodně podobná Elis, také ráda sní a žije si ve vlastních příbězích. Takže když ji uvidíte a bude mít ten svůj skelný pohled, momentálně se někde toulá, tudíž vás neposlouchá a tedy se nemůžete na ni zlobit, že vás ignoruje, nedělá to totiž záměrně, protože povahou je rozvážná, poklidná a moudrá a takto působí i na všechny draky, dokonce i ty starší. Dokáže vyjít se všemi a je hodně těžké abyste na ni udělali dojem a jedno jestli je negativní nebo pozitivní,
Tato dračí slečna brzo pochytí slovní zásobu a dokáže ji správně použít, no ještě štěstí, že není moc ukecaná, jinak by se Elis, která má spíše raději ticho, zbláznila. Také je jí jedno co si kdo oni myslí, až na její milovanou druhou duši, a sebevědomí ji zrovna nechybí a pokud nemá důvod nepochybuje o sobě.
I přes to, ale občas ráda předvede něco ztřeštěného, obzvláště když je poblíž Elisa, které bezmezně důvěřuje a její pouto s ní je hodně pevné.
Jelikož je skutečnou perlou moře, tak nikoho nemůže překvapit, že se ráda cachtá ve vodě a kdykoliv to jen jde snaží se přesvědčit svoji jezdkyní, aby si zašli zaplavat. Možná si teď říkáte, že má jen samé klady a žádný zápor, jenže to jste na omylu, tahle dračice se totiž bojí bouřek a když prší cítí se nesvá.
Naposledy upravil(a) Elisabeth dne 23. 3. 2019 9:41, celkem upraveno 1 x.

Elisabeth

Elisabeth a Maressa

Příspěvek od Elisabeth » 12. 8. 2018 9:05

Přidána věta nebo dvě k povaze, doplněny motivy, cíle a strach a také dodělána historie na ostrově. A trochu jsem si pohrála s rozdělením fyzických vlastností. Jinak k těm magickým tak netuším co všechno by měla umět, nehledě na to, že nevím co připsat z toho výcviku na pevnině...

Uživatelský avatar
Hati

Elisabeth a Maressa

Příspěvek od Hati » 13. 8. 2018 16:53

Poprosím tě, aby sis dopsala skutečně celou herní historii - co jsem četla, nemáš tam zatím ani vylíhnutí Maressy, a to už bylo jó dávno :D A když už jsi na sebe tak krásně práskla, žes nově připsala obavy a strachy, tak se tě rovnou zeptám, proč že se Elis bojí draků, když už je minimálně půl roku Jezdkyní?
Z toho výcviku na pevnině si minimálně co do magie nezapisuj nic, a věř mi, že mě to mrzí úplně stejně jako tebe, nemůžeme ale rozdávat body lidem, co nám do výcviku skoro nepíšou. Nevěš ale hlavu, rozhodně se to dá spravit přímo ve hře :)
Obrázek
#7085a1 | #000000
ARTIST XCHANGE

Uživatelský avatar
Finn

Elisabeth a Maressa

Příspěvek od Finn » 26. 9. 2018 14:03

Elis, bo tu karta visí už měsíc a půl, dej vědět, jestli na tom děláš, nebo jak na tom jsme, ať víme :D
Obrázek
"Když mě povoláš, odmlouvání máš k tomu zdarma.
Součást nabídkového balíčku."
(Bartimaeus)

A R T I S T - X C H A N G E

Elisabeth

Elisabeth a Maressa

Příspěvek od Elisabeth » 30. 9. 2018 9:00

Omlouvám se, tak nějak jsem neměla čas, pokusím se to co nejdřív napsat...

Uživatelský avatar
Finn

Elisabeth a Maressa

Příspěvek od Finn » 11. 3. 2019 12:20

vypadá to nějak v dohlednu..? :D
Obrázek
"Když mě povoláš, odmlouvání máš k tomu zdarma.
Součást nabídkového balíčku."
(Bartimaeus)

A R T I S T - X C H A N G E

Elisabeth

Elisabeth a Maressa

Příspěvek od Elisabeth » 23. 3. 2019 9:48

Dlouho jsem přemýšlela jestli to nechat, přece jenom její drak není každý drak (a kdyby snad potkala nějakého jiného velkého a protivného draka, nedejbože Reanena (jo nevím jak se to skolňuje) tak by se necítila zrivna nejlíp a u výše zminovaného by nejspíše zdrhla.) Paradox já vím ale tak to prostě je. Nicméně jsem to smazala, protože v téhle době jsou někteří draci, kterých se nebojí a má je, dalo by se říct, i ráda.
A tu historii jsem dopsala. Zkráceně ale dopsala... Jsem zjistila že jsem vypadla ze cviku takže ty věty pravděpodobně nebudou dávat smysl i když jsem se snažila aby to tak nebylo. Ale sakra mě nejde napsat ani pitomý motivační dopis tak jak mám napsat její životopis... No nic omlouvám se za takovou prodlevu ale vážně nemám moc času a ten co mám tak proflákám u seriálů a nebo her.. Ehm...

Uživatelský avatar
Hati

Elisabeth a Maressa

Příspěvek od Hati » 8. 4. 2019 22:42

Ok, Maressu máš sice už nějaký ten čas a z mýho pohledu by si možná zasloužila trošku víc než dvě tři věty v historii, ale je taky pravda, žes nehrála tolik, a tak tě teda nebudu dusit :D Za mě ok.
Obrázek
#7085a1 | #000000
ARTIST XCHANGE

Odpovědět