Vaše knížky jsou nejlepší

Do tohoto fóra patří veškeré žádosti o přijetí nového herního charakteru.
Odpovědět
poluky197

Příspěvek od poluky197 » 19. 9. 2018 20:38

Před psaním do tohoto fóra si prosím přečtěte veškeré informace v sekci "Vaše Postava" na úvodní straně a téma "Jak správně napsat kartu" v tomto fóru!
Pokud jste si vše řádně pročetli a nejlépe máte vedle otevřenou předlohu psaní karty, toto upozornění můžete smazat. Dole máte předvyplněné základní kolonky.

Základní informace

Jméno: Brim Heldbring

Pohlaví: Muž

Rasa: Elf

Věk: Docela mladý

Povolání: Kovář výroba mečů pro dračí jezdce

Jazyk: Starověky jazyk

Informace o vlastnostech a zázemí postavy Rad se starám o zvířata a hlavně o draky

Rodina: Mám otce matka zemřela při porodu. Otec mě učil už odmalička kovařem.

Bydliště:Bydlím na okraji Du Wandenvarde v domě který jsi postavil.

Vzhled: Štíhlé svalovité tělo.

Povaha, záliby: Hodný, rád pomáhá ostatním.

Historie: Narodil jsem se už bez matky a vychovával mě otec s mojí babičkou při dospívání jsem od nich odešel a začal jsem pracovat jako kovář a postavil si dům

Víra: Věrí v Duchy přírody

Dovednosti velmi dobré zacházení s mačem

Fyzické dovednosti:

Sociální dovednosti:

Magické dovednosti: Umím základní kouzla , ale i pokročilejší

Jiné dovednosti: Jizda na koni

Finn

Příspěvek od Finn » 20. 9. 2018 12:29

ahoj, hele, vezmu to co nejstručněji :D

mám pocit že jsi včera všem způsobil infarkt a pokud se někdo na kartu mrkl, zase ji rychle zavřel a šel to rozdýchat, než něco napíše :D

opravdu je nutný číst si sekce jako úvod, pravidla, vaše postava a tak dále...
pokud je hodně jasné, že sis nic moc nepročetl, ona ta ochota pomáhat s novou kartu rapidně klesá, protože je to fakt spousta práce a pokud bych teď pokračovala s radama, co všechno máš v tuhle chvilku špatně, dám dokupy nejspíš několikanásobně delší text, než jsi poslal :mrgreen:

takže po pročtení se ozvi, pokud něčemu nebudeš rozumět, nebo pokud bys nevěděl, jak něco udělat, ale protože spousta lidí zvládla kartu napsat na základě těch návodů a ničeho dalšího... zkus to taky :D
Obrázek
"Když mě povoláš, odmlouvání máš k tomu zdarma.
Součást nabídkového balíčku."
(Bartimaeus)

Odpovědět