Aktuální vynesení

Důležitá sdělení ohledně běhu fóra a také místo pro uživatelské diskuse týkající se celkového chodu webu. Záhodno číst. Pro všechny.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Posel

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel » 28. 4. 2018 19:13

Vedení zde informuje o změnách v rámci herního řádu, např. upozornění o rozšíření pravidel, připomenutí týkající se samotného chodu hry, a to jak pro novice, tak pro starší hráče. Jinými slovy je opravdu dobrý nápad udržovat si přehled tím, že tomuto tématu budete věnovat patřičnou pozornost.

Uživatelský avatar
Posel

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel » 28. 4. 2018 19:17

ZAČÁTEK HRY NA NOVÉM FÓRU

Konečně tu máme to, na co se všichni jistě těšili :) Zahájíme hru zde na našem novém fóru :)
Konkrétně ji zahájíme spolu s novým herním dnem, tedy v pondělí (aktuální herní počasí najdete v samostatném topicu zde v Důležitých sděleních). Účastnit volné hry se mohou všichni, kteří již mají schválenou kartu tady na fóru.
Jediné omezení v tomto mají částečně Jezdci, kteří na starém fóru ještě dohrávají Královský bál. Z těch se smí do hry zde na novém zapojit vždy a pouze ten, který má dohrané aktuální dění (což pro některé jistě nebude problém :) ).

Děkujeme za pochopení a užijte si (zpočtáku díky absenci většiny Jezdců trochu pomalejší) nájezd do nové herní historie! :D

Uživatelský avatar
Posel

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel » 2. 8. 2018 9:52

POSLEDNÍ HLASOVÁNÍ O SRAZU
Pozor, pokud máte zájem dorazit, je opravdu třeba napsat komentář s vašimi možnými termíny, není to tak, že jste si odhlasovali a hotovo :hideme:
Zavítejte proto kvapně do topicu srazu - po upozorněních přímo tam, na facebooku i na discordu je tohle opravdu poslední šance, jak ovlivnit datum srazu, jinak si ho uděláme bez vás :scream:

Odpovědět