Vedení
Vedení na našem fóru sestává ze dvou funkcí – z adminů a moderátorů.
Adminstvo je zcela diskriminačně tvořeno hráčkami (nemá to žádný hlubší důvod, prostě to tak nějak vyplynulo). Rádi si o sobě myslí, že všechno šéfují, snaží se vymýšlet zápletky a celkové směřování hry. Posuzují žádosti, ve skrytu za svými monitory facepalmují nad přešlapy noviců, přijímají hráče, líhnou draky a taktéž se považují za nejvyšší autority hry. Není sice moudré jim to předhazovat, ale jsou to jen lidé a ani jim se nevyhne nějaká ta chybička, sem tam mají mizerný den a ještě k tomu řešit hru je pro ně v tu chvíli nemožné, tak na ně buďte hodní.
Administrátoři
Finn (také Dee) – snaží se, aby to všechno fungovalo, neúnavně pracuje na přijímání karet, tvůrčím způsobem se podílí na vymýšlení děje a dalších novinek. Technické kiksíky a design také spadají pod ni.
Sindúal – naše nejmilejší rosnička a nejhodnější, nejspravedlivější adminka, což by o sobě sama ale nikdy nenapsala, pročež jí nebylo svěřeno psaní tohoto článku. V současnosti nejvíce pracuje s léčením – spolu s Richardem odbornice na toto téma.
Richard (dříve známa jako Ylia) – vytvářela systém kouzelného léčení, různé tabulky, včetně té dovednostní, a další malé vychytávky.
Ederan (dříve Elóren) – i její zásluhou dosud nezkolabovaly registračky a hra vůbec, tvůrčí mysl, neskutečně akční osoba. Mívá přehled o tom, co se právě děje. Tvůrkyně těch nejbrutálnějších a nejlepších miniquestů, kreslířka.
Varda – je na drátě, aby se starala o novice, pomáhala jim se začátky ve hře. Aktualizuje dle potřeby počasí či dračí věky. Samozvaný odborník na záležitosti elfské povahy.

Samozřejmě si vzájemně fušují do řemesla (ale pokud máte problém v některé ze zmíněných oblastí a vhodný admin je tou dobou k dispozici, je lepší směřovat své dotazy přímo na něj). Ke svým „specializacím“ společně rozhodují o žádostech a významných změnách. Kdykoli vás ve hře uvidí dělat nějaké nepřístojnosti, klepnou vás okamžitě přes prsty (což si ovšem neberte ve zlém – je prostě jejich práce udržet hru pokud možno bez bot a sami admini ví, že i mistr tesař se někdy utne). Oblíbenou náplní jejich času je vzájemně si stěžovat a vyměňovat drby.
Zvláštní postavení má Posel. Toto je převážně vypravěč, účet, ke kterému má přístup každý admin a jehož prostřednictvím realizují své plány. Nemá moc cenu posílat mu dotazy, protože odpovědi byste se nemuseli dočkat. Také se skrz něho příležitostně jednou za století přihlašuje Tia Lucilla, velkomožná paní a vládkyně, technický guru a spoluzakladatelka hry (ve hře byste ji ale jako postavu hledali marně).
Moderátoři
Hati - Sandra - Yllien
Dále je tady pestrá skupina moderátorů. Ty rozhodně neberte na lehkou váhu. Jsou to hráči, kteří se ve hře osvědčili, jsou zocelení časem u nás stráveným, hrají fakt dobře a vyznají se v reáliích. Byl jim svěřen nelehký úkol asistovat adminům (a když na to přijde, i dělat jejich práci, když jsou zrovna všichni mimo) a v této pozici jsou nepřekonatelní. Komentují karty, hlídají hlouposti ve hře… V podstatě jsou stejně důležití jako zmínění admini, na což by novicové neměli zapomínat – ostatně každý, kdo někdy moderátorem byl, zůstává pro vedení obvykle spolehlivou osobou, jejíž názor má váhu.
Jestli vás napadlo, že byste se rádi podíleli třeba na moderátorských povinnostech, musím vás zklamat. O žádnou pozici se nedá napsat – může vám být jenom nabídnuta. To ale neznamená, že to nejste právě vy, kdo nám stejně tak může pomoct udržovat hru v pořádku! Stačí dbát na pravidla, reálie, a pokud máte tu šanci, třeba i pomoct nováčkovi, který se v našem komplexním světě může zpočátku cítit ztracený.

Vedení obvykle DRku obětuje rádo spoustu času, ale jsou období (jako je třeba zkouškové), kdy se může stát, že na příjmu nezůstane skoro nikdo. V takovém případě jednoduše zachovejte paniku klid, obrňte se trpělivostí a chvíli, třeba i několik dní, počkejte. Pokud nejde o život, neurgujte - někdy se stane, že nátlak vedení spíš znechutí další řešení, většina z nás má spoustu starostí v reálném životě, které mají samosebou přednost.