Aktuální vynesení

Důležitá sdělení ohledně běhu fóra a také místo pro uživatelské diskuse týkající se celkového chodu webu.
Uživatelský avatar
Posel
Příspěvky: 840

Aktuální vynesení

Příspěvek od Posel »

Slavnostně hezky k zahájení nového roku 2023 vyhlašujeme vítězku Sváteční příběhové soutěže, kterou se stává Kendall!

O úžasný vítězný počin, který si dračí kalendář rozhodně zaslouží, se naše bardka může s ostatními sama podělit v rámci akce, o které se velmi brzy dozvíte víc... držte uši našpicované! :bohoho:
Uživatelský avatar
Sindúal
Strážkyně skořápek
Příspěvky: 552

Aktuální vynesení

Příspěvek od Sindúal »

Vzhledem k posledním několika bouřlivým dnům a opakovaným žádostem některých našich umělců se vedení rozhodlo v poslí PM s vylíhlým dráčetem nově posílat i HEX kódy barvy dráčků (většinou v jednom odstínu pro světlejší kousky dráčka a v jednom pro tmavší části; v odůvodněných případech jich může být i více). Tím, doufáme, předejdeme do budoucna nedorozuměním u popisově obtížnějších dračích barev a snad usnadníme práci těm, kteří se draka rozhodnou ztvárnit.
Prozatím jsme přidělili dva kódy nejnovější Saraie, pokud by ale někdo z nověji vylíhnutých chtěl také své kódy, nebojte se obrátit na vedení také. (Nabídka svým způsobem platí i pro starší a zkušenější, tam ale tak nějak předpokládáme, že už mají barvu svého draka dost ukotvenou ve všech výtvarných zpracováních, která (ne)mají nahrané v kartě. Primárně tedy cílíme na novější kousky.)
Obrázek

Rovnou bychom rádi toto oznámení využili i k uvedení na pravou míru další věci rezonující v našem společenství, a to sice výběr řádu novými Jezdci. Ano, stále platí to, že ideálně byste si měli svůj řád vybrat nejpozději do dvou měsíců věku vašeho draka. A ano, ač to tak možná na první pohled nevypadá, hlídáme si to. Aktuálně jsou jediné neobarvené „staré“ páky Kiraya, která ale své přijetí dohrává a brzy tedy jistě barvičku mít bude, a Ruan, který nám dával vědět, že ještě potřebuje herně svou postavu k tomu správnému rozhodnutí dovést a tedy mu byl slíben odklad. Ale nebojte, brzy po výpravě se i jeho růžové jméno stane minulostí.
Odpovědět